0533 898 6898 numaramızı arayarak, hemen, kostüm kiralayabilirsiniz.

Kiralık Şapka-Kask ve Peruk

Şapka, başa takılan veya giyilen aksesuarlardır. Şapkanın çok farklı türleri bulunmaktadır. Şapka, başı sıcaktan veya soğuktan veya dinî bir gereklilik olarak takılan aksesuarlardır. Şapka günümüzde süs olarak kıyafetin tamamlayıcı parçası olarak kullanılmaktadır. Şapka ve taç gibi aksesuarlar görünüme şıklık kazandırmakta ve kıyafete asalet katmaktadır. Kullanacağınız yere göre farklı şapka modelleri seçebilirsiniz, balık kuyruklu bir elbiseyle büyük şapkalar kullanarak çok şık bir kombin elde edilebilir. Tüy süslemeli, fiyonklu, yandan takılan tasarım şapkalar gibi birçok şapka modeli bulunmaktadır. Ayrıca en özel günleriniz nikâhta ve düğünlerde gelinlik üstüne de sade ve güzel bir şapka çok romantik olacaktır. Kiralık şapkalar ile şapkaları temin ederek özel günlerinize ayrı bir anlam katabilirsiniz.

Şapkanın Kullanım Amaçları
Her topluluk şapkayı farklı amaçlar için kullanmıştır. Örneğin; Musevi dinine mensup olanlardan 13 yaş üzeri herkes şapka takmakta ve düğün gibi önem verdikleri günlerde mutlaka şapka kullanmaktadırlar. Şapka geçmişten günümüze birçok amaca hizmet etmiştir. Bazen süs amaçlı, bazen saygınlık verdiği için, bazen bir kostümün tamamlayıcı parçası olduğu için ve buna benzer birçok yerde kullandığımız bir aksesuardır.

Nereden Temin Edilebilir?
Firmamıza başvurarak özel günlerine ayrı bir anlam katan, güzel ve şık görünüm kazandıran şapkaların temin edilmesinde her türlü desteği ve yardımı alabilirsiniz. İstediğinizde şapkaları satın alabilir ya da kiralık şapkalar temin ederek farklı model ve renk seçenekleriyle şapkaları kullanabilirsiniz. Firmamız bu konuda kaliteli hizmet anlayışı ile ve memnuniyet seviyesi yüksek olan hizmet farkı ile faaliyet göstermeye devam edecektir.