hakkimizda.jpg

Hakkımızda


Profesyonel ekipmanlarla donatılan Dry home Kuru Temizleme'nin ön leke çıkarma işlemiyle desteklenen çamaşır yıkama hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Dry Home Kuru Temizleme, kumaş ve tekstil bakımı uzmanlığı sayesinde profesyonel ticari çamaşırhane düzeyinde hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlar için özel çözümler üretmektedir. Müşterilerine, sürekli hizmet veren Dry Home Kuru Temizleme, tekstil ürünleriniz için memnuniyet ve zamanında teslim garantisi vermektedir. Dry Home olarak hedefimiz, kuru temizleme sektöründe eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla, daha kaliteli ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir hizmet sunarak,müşterileri ve rakipleri tarafından taktir ve tercih edilen bir marka olmaktır.

PROFESYONEL KURU TEMİZLEME

Uluslararası Kuru Temizlemeciler Derneği "IFI" üyesi Dry Home ve diğer hiçbir profesyonel kuru temizlemeci yukarıda da anlatılan faktörleri göz önüne alarak lekelere garanti verememektedir. Dry Home, IFI eğitimlerini ve kuru temizleme sektöründeki bütün gelişmeleri takip ederek mağazalarında aynı anda uygulamaktadır. Dry Home çalışanları aldıkları eğitim ve tecrübeleriyle lekeyi tanımladıktan sonra buharlı, kabinli leke masalarında profesyonel leke çıkarıcılar kullanarak lekeye müdahale ederler. Kuru temizleme çalışanlarımız müdahale ettikleri bir çok lekeyi uzmanlıklarıyla çıkarabilmektedirler. Ayrıca giysilerin kuru temizleme yapılması, temizlenmedikleri taktirde oksitlenmeye ve sararmaya yol açabilecek olan kirlerin, lekelerin çıkarılmasını sağlayarak daha uzun süre kullanılmalarını sağlar.

SEKTÖREL TEMİZLEME

Sponsor Kuru Temizleme işinde de başarılara imza atan firmamız, bugün bir çok dizi ve filme sponsor kuru temizleme hizmeti vermektedir. Dry Home Kuru Temizleme, dizi sinema ve reklam sektöründe tüm ekibi ve donanımıyla , sponsor hizmet alanında öncü bir yaklaşım göstermektedir. Sizin de sponsor kuru temizlemeye ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Hemen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçin ve Sponsor Kuru Temizleme işiniz emin ellerde olsun!


VİZYONUMUZ

İstanbul’in her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.

HEDEFİMİZ

İstanbul'umuzun Tüm semtlerine aynı kalitede hizmet vermek ve önümüzdeki 3 yıl içinde şube sayılarımızı arttırmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis ve teslimat kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini İstanbul'umuzun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.