0533 898 6898 numaramızı arayarak, hemen, kostüm kiralayabilirsiniz.

Kiralık Zabıta Kostümleri

Zabıta kamu düzenini sağlamak, huzuru tesis etmek ve halk sağlığını korumak için görevli kişilerdir. Zabıtalar, gıda malzemeleri üreten, satan veya dağıtan rutin denetimleri yaparlar. Halk sağlığını tehdit eden tüm işlemleri durdurmak, ruhsatsız iş yerlerini belirlemek ve gerekli cezayı uygulayan, pazarlar da denetim yapan ve belediyeden izin almadan satış yapan satıcılara gerekli işlemleri yapan görevlilerdir. Belediyeler, film sektöründe faaliyet gösteren şirketler, kiralık zabıta kostümleri temin edilerek belediyelerde resmi görevli zabıta elbisesi olarak ya da diğer alanlarda faaliyet gösteren işlerde (film, tiyatro sahneleri vb.) kostüm olarak kullanılabilir.

Zabıta kıyafetleri
Zabıtalar, devlet adına çalışan görevliler oldukları için tek tip kıyafet giymek zorundadırlar. Zabıta kostümlerinde, iki renkten oluşan bir mont olur. Yan cepleri ve üzerinden bel kısmına kadar olan kısım gök mavisidir ve montun sırt kısmında “ZABITA” yazısı yazılıdır. Zabıta kostümü pantolonları, düz paçalı, düz pileli ve belden diz kapağına kadar uzanan uygun bollukta olurlar. Zabıta kostümlerinde ayrıca açık mavi bir gömlek, şapka, güneşlik gibi aksesuarlar bulunur.

Zabıta Kostümleri Nereden Temin Edilir?
Firmamıza başvurarak resmi görevli zabıta elbisesi olarak ya da kostüm olarak kullanılan smokinlerin temin edilmesinde her türlü desteği ve yardımı alabilirsiniz. İstediğiniz zabıta kostümlerini satın alabilir ya da kiralık zabıta kostümleri temin edilerek farklı model ve renk seçenekleriyle tasarlanan zabıta kostümlerini kullanabilirsiniz. Firmamızdan kostüm kiralama için hizmet alabilirsiniz.