Kuru Temizleme


Dry Home Kuru Temizleme , İstanbul'daki çeşitli şubeleri ile size en iyi çözümleri sunar. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurlardan biridir. Kuru Temizleme işini bir çok firma yapmaktadır velakin gerçek kuru temizleme işi, büyük özveri ve profesyonel ekip ister. İşte o ekip Dry Home Kuru Temizleme !

Çamaşırlarımızı, çamaşır makinesi ile yıkarız ve zamanla deforme olmasına engel olamayız. Çamaşır makineleri, lekeleri çıkartmak için su ve deterjan kullanır. Bu da zamanla giysilerimizin zarar görmesine neden olur. Kuru temizleme normal yıkamadan farklıdır.Kuru temizlemede su kullanılmaz. Su yerine “perkloroetilen” adı verilen çözücü kullanılır.

Kuru temizleme aslında adında olduğu gibi kuru değildir; ancak su kullanılmadığı için kuru temizleme adını almıştır. Kuru temizlemenin bu kadar popüler olmasının etkenlerinden biri ise kumaşların çekmememeleri ve şekillerini kaybetmemeleridir. Bu yüzden üretici firmalar kumaşların üzerine kuru temizleme yazar, yani elde yıkanmamalıdır.Siz de kuru temizlemeye önem veriyorsanız hemen gelin Dry Home Kuru Temizleme şubesine!